Het Eindhovens Dagblad schreef een artikel over onze stalen deuren en onze weg naar we we nu staan. Een mooi artikel dat we natuurlijk graag delen!
Succes met zwart staal in topinterieur
“In 2016 maakte ik geloof ik de eerste binnendeur. Ik zette de stap van het vertrouwde meubels maken in de werkplaats naar iets waar wel wat meer bij komt kijken: inmeten, montage op locatie. Toen de vraag toenam hebben we de deuren last-minute aan onze brochure en website toegevoegd. Vanaf dat moment ging het snel.”
Couwenberg werkt zowel voor lokale aannemers als grote opdrachtgevers. De Veldhovense interieurarchitect Medie Janssen vraagt hem regelmatig én hij mocht voor 3M in de VS werken. Uit een opdracht voor het kantoorpand van het Veldhovense
bouwbedrijf BMV kwam een opdracht voor restaurant Mister Sister in Eindhoven voort. Een van de investeerders daar wilde per se Couwenbergs deuren voor een ander project van hem, een kantoorruimte in Oostzaan. Interieur-en meubelontwerper Piet Boon was bij het ontwerp van dat pand betrokken en zag Couwenbergs deuren.
“Hij benaderde me toen vanwege onze kwaliteit. Dat was voor mij echt een compliment, omdat hij in het hogere
segment zit. Dat deed me inzien dat ik op de juiste weg zat.” Ook 3M kwam per toeval bij de Veldhovenaar uit. Een man die de leiding had over de inrichting van het 3M designcenter in Minnesota had eens aan een door Couwenberg gemaakte tafel gezeten bij een bedrijf in Eindhoven.
Hij belde de eigenaar van dat bedrijf om in contact te komen. Zo gingen de tafels uit Veldhoven als bouwpakket naar de VS, samen met stoelen van Piet Hein Eek. “Mensen vragen wel eens of ik niet bang ben dat zwart staal uit raakt. Dan is er wel weer iets anders. Mensen vragen al om andere kleuren, zo is champagne in. Ook maken we overkappingen of vrijstaande buitenverblijven dicht met schuif- of vouwwanden met zwart staal.”